Rijeka je najbolje od svega: kupi komplet za 13 utakmica i navijaj za Rijeku
10.10.2016.

Hrvatski nogometni klub Rijeka nudi Vam mogućnost kupnje kompleta ulaznica za preostalih 13 domaćih prvenstvenih utakmica u sezoni 2016./2017. Nogometaši Rijeke igraju u odličnoj formi i klub vam nudi priliku da osigurate svoje mjesto na tribinama i pratite momčad u borbi za prvo mjesto.

Ujedno, pri kupnji kompleta postoji mogućnost kartičnog plaćanja, a pogodnosti vrijede isključivo za članove kluba.

HNK Rijeka ponovo misli na studente, nezaposlene, učenike i umirovljenike koji će komplet ulaznica za I tribinu moći kupiti po cijeni 320 kuna što znači da cijena iznosi 25 kuna po utakmici!

Cijena kompleta ulaznica za tribine I1, I2, I3 i I5 koštat će 640 kuna odnosno 50 kuna po utakmici, dok komplet ulaznica za tribine Z1, Z2, Z9 i Z10 možete kupiti po cijeni od 870 kuna odnosno 67 kuna po utakmici.

Komplet ulaznica za Z4, Z7 i Z8 možete kupiti za 920 kuna (71 kuna po utakmici), Z6 košta 1890 kuna (145 kuna po utakmici), dok Z5 košta 3900 kuna (300 kuna po utakmici).

Za djecu do 14 godina i dalje vrijedi 50 posto popusta na sve komplete.

Kompleti ulaznica mogu se kupiti od petka 7. listopada do utakmice protiv Osijeka u nedjelju 16. listopada.

Blagajne na zapadnom ulazu u kamp HNK Rijeka radit će od 11 do 19 sati, osim subote kada su otvorene od 15 do 19 sati. U nedjelju 9. listopada blagajne neće raditi.

Cijene kompleta ulaznica za 13 domaćih utakmica MAXtv Prve lige

pretplate3_v2