Škola : 1. OL mlađi pioniri II : 4. kolo
Rijeka – Kozala 10:0, pet golova Valinčića
05.10.2017.

Mlađi pioniri Rijeke (2006. godište) pobijedili su Kozalu 10:0 u utakmici četvrtog kola Prve županijske omladinske lige.

U redovima Rijeke istaknuo se Roko Valinčić s pet pogodaka, otvorivši utakmicu s hat-trickom.

Jakov Bilajac i Ivan Zdravić postigli su po dva gola, a Karlo Hrastovčak jednom je zatresao mrežu.

Rijeku je u vodstvo doveo Valinčić u petoj minuti. Nakon lijepe akcije poslao je loptu iza leđa Pejina za 1:0. Isti igrač je postavio konačni rezultat svojim petim pogotkom u 55.minuti susreta.

Još jednom nakon lijepe akcije, izmaknuo je pozornosti obrane i pogodio za 10:0.