Škola : 1. OL pioniri : 13. kolo
Rijeka – Krk 12:0
28.11.2016.

Stariji pioniri Rijeke nadigrali su Krk 12:0 u ogledu 13. kola Prve omladinske lige.

Utakmica je obilovala lijepim akcijama, kao i individualnim potezima, a prvo ime susreta bio je Matija Frigan koji je postigao pet pogodaka.

Već u prvoj minuti susreta Matija Frigan postigao je svoj prvi pogodak i doveo Rijeku u vodstvo.  Do kraja poluvremena bilo je već 7:0, da bi ta prednost narasla do kraja susreta narasla na 12:0.

U pobjedu su pogotke još utkali dvostruki strijelac Golemac, te Dundović, Lazar, Ban, Matić i Valjan koji je hladnokrvno realizirao kazneni udarac.

Rijeka – Krk 12:0 (22)