Škola : 1. OL pioniri PD : 4. kolo
Rijeka – Krk 7:1
01.04.2017.

Stariji pioniri Rijeke pobijedili su Krk 7:1 u utakmici četvrtog kola Prve lige nogometnog središta Rijeka. Dva puta su mrežu zatresli Golemac i Matija Frigan, a Ivan Frigan, Dundović i Valjan po jednom.

Gosti su pružali dobar otpor sve do 30. minute kada je Dundović doveo Rijeku u vodstvo 2:1, nakon čega su Riječani zadominirali terenom i na kraju zasluženo slavili s visokom prednosti.

Na početno vodstvo Rijeke čekalo se do devete minute kada je Ivan Frigan iskoristio ubačaj s desne strane i pogodio za 1:0. U 20. minuti Krk je uspio izjednačiti. Šamanić je primio loptu u šesnaestercu i pogodio pored vratara Manestra za 1:1.

U 30. minuti Dundović je vratio prednost Rijeci. Najbolje se snaša u kaznenom prostoru nakon ubačaja i pogodio za 2:1. Za miran odlazak na predah pobrinuo se Golemac, koji je s dva brza pogotka u razmaku od tri  minute povećao vodstvo Rijeke na 4:1.

Na otvaranju drugog dijela, u 37. minuti, Matija Frigan je primio dubinsku loptu u šesnaestercu i izašao kao pobjednik u jedan na jedan situaciji za 5:1.

Nekoliko minuta kasnije Matić je srušen u kaznenom prostoru. Odgovornost je preuzeo Valjan i loptu poslao u jednu stranu, a vratara u drugu za 6:1.

U 58. minuti, nakon lijepe akcije, Matija Frigan svojim drugim pogotkom postavio konačan rezultat - 7:1.