Škola : 1. HNL pioniri : 21. kolo
Rijeka – Lokomotiva 0:1
07.04.2019.

Stariji pioniri poraženi su od Lokomotive u utakmici 21. kola Prve HNL. Bijeli nisu uspjeli zaustaviti zahuktalu Lokomotivu koja juri prema naslovu prvaka i nakon 21 odigrane utakmice ima nevjerojatan omjer od 20 pobjeda uz samo jedan remi, te gol razliku 49:2.

Rijeka također nije uspjela pronaći put do mreže zagrebačkog sastava koji je do pogotka vrijednog tri boda stigao u 15. minuti.

Jedna duga lopta na lijevi bok preskočila je Kamaulija, Matijević je primio loptu i sjajnim lobom od vratnice donio lokosima pogodak vrijedan tri boda.

Rijeka je pokušavala vratiti se u utakmicu, Buić je imao priliku u 25. minuti, ali udarac glavom otišao je ravno u vratara.

Rijeka je pokušavala iz prekida, uz puno ubačaja u kazneni prostor protivnika, ali od kraja utakmice najveću šansu su imali gosti kada je Radujković u 43. minuti nakon udaraca s 25 metara pogodio gredu.

Rijeka – Lokomotiva 0:1 (11)