Škola : 1. HNL kadeti : 6. kolo
Rijeka – Lokomotiva 0:2
16.09.2017.

Kadeti Rijeke poraženi su od Lokomotive 0:2 u šestom kolu Prve lige.  Odmah na uvodu utakmice Rijeka je nanizala nekoliko opasnih prilika.

Već u drugoj minuti Ajanović je pucao na prazan gol, a s crte je izbio netko od obrambenih igrača Lokomotive.

Lokomotiva je odgovorila u 31. minuti kada je Radošević zatresao mrežu za vodstvo 1:0.

U drugom dijelu ponovno je Rijeka imala nekoliko prilika koje su vratar i obrana Lokomotive uspješno obranili.

Kazna za neiskorištene prilike stigla je u 74. minuti kada je konačan rezultat postavio Radošević. Nakon ubačaja ìz slobodnog udarca, Radošević je bio najviši u skoku na prvoj vratnici i pogodio za 0:2.