Škola : 1. HNL kadeti : 14. kolo
Rijeka – Lokomotiva 1:1, kadeti ispustili pobjedu u zadnjoj minuti
13.11.2016.

Kadeti Rijeke remizirali su protiv Lokomotive (1:1) u susretu 14. kola Prve HNL. Unatoč većem broju prilika i boljoj igri, Rijeka nije uspjela doći do pobjede koja joj je izmakla u posljednjim minutama utakmice.

Riječani su poveli u 71. minuti nakon nesporazuma vratara Bermaneca i braniča Mrčele pri čemu ga je Mrčela prebacio glavom za vodstvo Rijeke 1:0.

Za izjednačenje rezultata pobrinuo se Goričan u posljednjoj minuti utakmice. Nakon ubačaja nadvisio je Hadžiisakua i iz blizine pogodio za 1:1.

U prvom dijelu obje momčadi su bile ravnopravne, pa osim jedne prilike za Rijeku nakon ubačaja i gužve u šesnaestercu, izglednijih šansi nije bilo. Drugi dio pripao je Riječanima koji su zaredali nekoliko prilika, ali ih je obrana Lokomotive uspjela otklonit.

U 60. minuti Matulja je srušen u kaznenom prostoru, a sudac je pokazao na bijelu točku. Vuk je preuzeo odgovornost, međutim pokušaj je otišao pored vratnice.

Rijeka – Lokomotiva 1:1 (30)