Škola : 1. HNL kadeti : 21. kolo
Rijeka – Lokomotiva 1:2
07.04.2019.

Kadeti Rijeke poraženi su od Lokomotive u utakmici 21. kola Prve HNL. Bijeli su doživjeli treći uzastopni poraz zaključivši neuspješan vikend za sve uzraste HNK Rijeka u Prvoj HNL.

U 20. minuti Ajanović je pucao, vratar odbio loptu, a Delibegović je pokušao glavom, ali greda je spasila lokose.

Gosti su zaprijetili dvije minute kasnije, Rendulić je pucao, a dijagonalni udarac prošao je uz vratnicu.

Lokomotiva je povela u 24. minuti. Franceković je ubacio, a Rendulić je sjajnim škaricama s deset metara zatresao mrežu - 0:1.

Sedam minuta kasnije gosti su udvostručili prednost, Kekez je primio loptu na 18 metara i lijepim udarcem pogodio kut - 0:2.

Rijeka je priliku za povratak u susret propustila u 44. minuti. Rendulić je srušio Delibegovića, a sudac Milković pokazao je na bijelu točku. Brekalo je preuzeo odgovornost, ali udarac je otišao visoko preko gola.

Bijeli su nastavili napadati, u 58. minuti Brekalo je pucao iskosa, ali vratnica je spasila goste.

Više sreće nije imao Rovis, koji je lijepo pucao glavom u 60. minuti, ali vratar Mikulić je odlično reagirao.

Rijeka je smanjila u 74. minuti. Brekalo je asistirao Zulijaniju koji je lijepo pogodio - 1:2.

Domaćin je krenuo po remi, ali do kraja susreta najbolju priliku su imali gosti, a udarac Kekeza s 25 metara sjajno je obranio Frigan.

Rijeka – Lokomotiva 1:2 (17)