Škola : 1. OL pioniri : 5. kolo
Rijeka – Lokomotiva 1:2
02.10.2016.

Stariji pioniri Rijeke doživjeli su prvi poraz u 5. kolu Prve omladinske lige izgubivši na domaćem terenu od Lokomotive 1:2.

Bila je to čvrsta utakmica, obje ekipe su bile podjednake, ali gosti su ipak bili konkretniji. Nakon nekoliko propuštenih prilika Lokomotiva je povela preko Čizmarevića u 37. minuti.

Riječani su se tad probudili i krenuli prema naprijed. Pogodak izjednačenja tražili su do 55. minute kada  je Burul vratio utakmicu na početak.

Tri minute kasnije pad koncentracije obrane Rijeke iskoristio je Nenadović i doveo je svoju momčad do pobjede.

Rijeka – Lokomotiva 1:2 (24)