Škola : 1. OL mlađi pioniri
Rijeka – Lokomotiva 15:1
03.10.2016.

Mlađi pioniri Rijeke pobijedili su Lokomotivu 15:1 na igralištu Robert Komen u utakmici 5. kola Prve omladinske lige.

Odmah na početku utakmice Crnković je iznenadio obranu Rijeke i doveo Lokomotivu u vodstvo 0:1. Nakon toga Rijeka se probudila i razigrala, preuzela kontrolu na terenu i krenula stvarati prilike.

Vodstvo Lokomotive trajalo je do sedme minute kada je Mendrila izjednačio.

Minutu kasnije Flego je doveo Rijeku u vodstvo 2:1. Visoki ritam nisu mogli pratiti lokosi pa je na poluvremenu bilo 7:1, da bi do kraja utakmice ta razlika narasla na 15:1.

Najraspoloženiji bio je Sesvečan s čak četiri postignuta pogotka. Zatim Mendrila, Babić i Marot sa dva pogotka, a po jednom su zatresli mrežu Flego, Bossi, Čulina, Bogdanović i Kamauli.

Rijeka – Lokomotiva 15:1 (20)