Škola : 1. OL pioniri PD : 9. kolo
Rijeka – Lokomotiva 3:0
15.05.2017.

Stariji pioniri Rijeke pobijedili su Lokomotivu 3:0 u utakmici 9 kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.  Pogotke za Rijeku postigli su Golemac, Lazar i Simčić.

Rezultat je mirovao do 15. minute susreta kada su u samo dvije minute Golemac i Lazar zatresli mrežu i donijeli Rijeku u prednost 2:0.

Sjajan pogodak postigao je Lazar u 16. minuti kada je dalekometnim udarcem neobranjivo pogodio za 2:0.

Posljednji pogodak djelo je Simčića u 56. minuti. Burul je u petercu pronašao Simčića koji je nogom ispred vatara skrenuo loptu u mrežu za konačnih 3:0.

Rezultat je mogao biti i uvjerljiviji, ali sredinom drugog dijela, Majetić je obranio jedanaesterac.