Ivan Lepinjica i Toni Srok
Škola : Turniri
Rijeka na turniru prijateljstva
19.05.2015.

Kadeti Rijeke (1999. godište), pod vodstvom Zdravka Šimića, otputovali su na Turnir prijateljstva što u utorak počinje u Bijeljini. Rijeka će nastupiti u skupini D uz Vojvodinu, Sarajevo i Napredak iz Kruševca, a samo prvoplasirana momčad izborit će plasman u polufinale. Izabranici Zdravka Šimića turnir otvaraju u utorak ogledom protiv Vojvodine (16 sati). U srijedu igraju protiv Sarajeva (Sportklub, 11 sati), te u četvrtak protiv Napredka. Za treće kolo još nisu utvrđene satnice. Na službenoj stranici turnira najavljeno je da će Sport klub prenositi svaki dan četiri utakmice, uključujući onu između Rijeke i Sarajeva.

- Cilj je pružiti kvalitetnu igru protiv odličnih protivnika na turniru koji je vjerojatno najkvalitetniji na prostoru bivše Jugoslavije u ovom uzrastu. Sve ekipe su kvalitetne i mi ćemo tražiti svoju priliku. Bit će teško izboriti plasman u polufinale budući da samo prvoplasirana momčad ide u drugi krug - rekao je Zdravko Šimić, trener kadeta Rijeke.

Za Rijeku će na turniru nastupiti: Lovro Majkić, Patrik Mohorović, Ivan Modrić, Toni Srok, Dominik Mulac, Ivan Lepinjica, Franko Kovačević, Matej Šantek, Kristijan Flego, Sebastian Kovač Birkaš, Benjamin Ivančević, Luka Lučić, Martin Pajić, Dino Dukađin, Igor Lepinjica, Mateo Dunić, David Jurak, Luka Stojković.