Škola : 1. OL pioniri : 11. kolo
Rijeka – Naprijed 17:0
13.11.2016.

Stariji pioniri Rijeke ispratili su Naprijed rezulatom 17:0 u susretu 11. kola Prve omladinske lige upisavši novu uvjerljivu pobjedu.

Trebale su samo tri minute da Matija Frigan načme mrežu Naprijeda, a isti igrač postigao je hat-trick u 16 minuta.

Najrasploženiji igrač Rijeke bio je Dominik Simčić koji je ušao u igru u 36. minuti, a provedeno vrijeme na terenu iskoristio je da postigne čak četiri pogotka.

Konačan rezultat (17:0)  postavio je Ivan Golemac, svojim trećim pogotkom, u posljednjoj minuti utakmice, a tri gola postigao je i Franjo Lazar.