Škola : ŽLM stariji : 10. kolo
Rijeka – Naprijed 9:0
06.03.2017.

Stariji morčići Rijeke slavili su protiv Naprijeda 9:0 u subotnjem ogledu 10. kola Prve omladinske lige. Naprijed se dobro držao do 14. minute kada je njihov otpor slomio Rožajac.

Nekoliko minuta kasnije ponovno nakon lijepe akcije precizan je bio Valinčić. Do kraja poluvremena još jedan pogodak postigao je Rožajac, a u posljednjoj minuti Ružić je povisio na 4:0.

I u drugom dijelu nastavila se dominacija Rijeke. Lijepe akcije u pogodak su pretočili dvostruki strijelac Došen te Šepić i Žlibanović. Posljednji pogodak postigao je Hrastovčak koji je primio loptu na lijevoj strani i pogodio za 9:0.

Brzim akcijama morčići su često dolazili u prilike, ali nedostatak preciznosti i vratar Marohnić spriječili su da konačan rezultat bude još i veći.