1. Momčad
Rijeka odbila ponudu za Franka Andrijaševića
13.01.2017.

Hrvatski nogometni klub Rijeka odbio je ponudu za Franka Andrijaševića što je stigla iz Kine.

Andrijašević je odličnim igrama, i prije svega pogotkom protiv Čilea na "China kupu", skrenuo na sebe pozornost kineske nogometne javnosti.

Želja i stav HNK Rijeka, naglašen na početku priprema, jest da transfer Mateja Mitrovića u Bešiktaš bude zadnji u zimskom prijelaznom roku.

- Istina je da je jedan kineski klub poslao ponudu za Franka Andrijaševića. Ponuda je odmah odbijena, želja kluba i igrača jest da Andrijašević ostane do ljeta u klubu, rekao je Ivan Mance, zamjenik sportskog direktora HNK Rijeka.