Škola
Rijeka – Omladinac 11:0
31.10.2017.

Otvorena škola Rijeke slavila je protiv Omladinca 11:0 u prvenstvenoj utakmici Lige morčića – skupine B.
Nogometaši Omladinca pružali su dobar otpor u prvom dijelu kada je bilo 3:0, da bi u nastavku Riječani ubacili u brzinu više.

Najraspoloženiji je bio Mihalić koji je postigao hat-trick, dvostruki strijelci bili su Kristian Grgurev, Antunović i Goršić, dok su po jednom mrežu zatresli Calderoni i Pap.

Vrata Omladinca otključao je Grgurev u četvrtoj minuti. Nogometaši Rijeke lijepo su izigrali obranu Omladinca, a potom je Grgurev pogodio za 1:0. Konačan rezultat postavio je Pap. Izmakao je pozornosti obrane i zatresao mrežu za visokih 11:0.

Rijeka - Omladinac 11:0

Utakmica 7. kola, skupina B: Rijeka - Omladinac 11:0 (3:0).  Gledatelja: 50. Sudac: Nihad Mehinović.

Strijelci: 1:0 K. Grgurev (4'), 2:0 K. Grgurev (10'), 3:0 Mihalić (20'), 4:0 Goršić (29'), 5:0 Mihalić (32'), 6:0 Calderoni (40'), 7:0 Goršić (43'), 8:0 Mihalić (44'), 9:0 Antunović (45'), 10:0 Antunović (47'), 11:0 Pap (49').

RIJEKA: D. Grgurev, K. Grgurev, Buk, Butković, Antunović, Travica, Calderoni, Pap, Stupar, Goršić, Mihalić, Živković.

OMLADINAC: Novak, I. Starčević, Lončar, M. Starčević, Boban, Budiselić, Tomić, Frbežar, Maras, Radošević, Milošević, Crljenko.