Škola : 1. OL mlađi pioniri II : 20. kolo
Rijeka – Opatija 3:0
20.05.2017.

Mlađi pioniri Rijeke (2005. godište) pobijedili su Opatiju u utakmici 20. kola Prve omladinske lige. Za pobjedu su pogodili Žlibanović, Bogolin i Pučić.

Pioniri Rijeke bili su razigraniji, rastrčaniji i u toku cijele utakmice bili opasni po gol Opatije. Poveli su već u drugoj minuti kada je je Žlibanović preuzeo odgovornost izvođenja kaznenog udarca i pogodio za 1:0.

Na novi pogodak čekalo se do 43. minute. Nakon lijepe akcije na 2:0 je povisio Bogolin.

Rijeka je konačan rezultat postavila u 58. minuti. Nakon prodora po boku uslijedio je ubačaj koji je u pogodak pretvorio Pučić za 3:0.