Škola : 1. OL pioniri PD : 2. kolo
Rijeka – Opatija 3:1
18.03.2017.

Stariji pioniri Rijeke pobijedili su Opatiju 3:0 u utakmici 2. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka. Izabranici Fausta Budicina tako su stigli do prve pobjede u nastavku sezone.

Rijeka je povela u 12. minuti. Nakon kornera Milanović je bio najspretniji i doveo svoju momčad u vodstvo - 1:0.

Izabranici Fausta Budicina imali su još nekoliko izglednih situacija koje nisu realizirali što je Opatija kaznila u 50. minuti. Nakon ubačaja gosti su pogodili okvir gola, a Šimunić je loptu pospremio u mrežu - 1:1.

Ipak, pobjeda na kraju nije izmaknula Rijeci. Nakon lijepe akcije po desnom boku i povratne lopte vratar Milić obranio je prvi pokušaj, ali Golemac je pospremio odbijanac u mrežu - 2:1.

Potvrda pobjede stigla je u 66. minuti kada je Lazar lijepo pogodio s 25 metara za konačnih 3:1.

Rijeka – Opatija 3:1 (26)