Škola : 1. HNL juniori : 10. kolo
Rijeka – Osijek 1:1
27.11.2016.

Juniori Rijeke remizirali su 1:1 protiv Osijeka u nedjeljnom ogledu 12. kola Prve HNL. Rijeka je tako upisala treći remi ove sezone.

Rijeka je bolje krenula u susret i povela preko Dukađina u 10. minuti. Dukađin je pobjegao obrani i mirno gurnuo loptu kroz noge istrčalom vrataru - 1:0.

Osijek je izjednačio u 23. minuti nakon pogreške riječke obrane. Lepinjica je krivo dodao loptu blizu svoga gola, a pogrešku je iskoristio Plazonja za 1:1. Do kraja prvog poluvremena većih prilika nije bilo, pa se na predah otišlo tim rezultatom.

Drugi dio obilježila je dominacija Rijeke, a vratar Osijeka i nepreciznost u više navrata su spašavali goste.

Najprije je Mulac nakon ubačaja iz slobodnog udarca pucao glavom pod gredu, a Barešić je paradom izbio loptu u korner.

Vizinger je zatim, nakon kratko izvedenog slobodnog udarca, pucao s nekih osamnaest metara i dobro ispružio vratara.

Jedinu priliku u drugom dijelu za Osijek imao je Plazonja, ali njegov udarac iz slobodnog udarca spremno je uhvatio Nevistić. Do kraja utakmice Rijeka je zaprijetila u dva navrata.

Najprije je Kovačević izašao sam pred Barešića, ali lopta je otišla pored vratnice.  Posljednju priliku na utakmici imao je Ivan Lepinjica nakon što se našao u situaciji jedan na jedan, ali Barešić je ponovo spasio Osijek od poraza.