Anas Sharbini, Marin Tomasov i Bekim Balaj
1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga : 35. kolo
Rijeka – Osijek 3:0
23.05.2015.

Nogometaši Rijeke pobijedili su Osijek (3:0) u 35. kolu MAXtv Prve lige u posljednjoj ovosezonskoj utakmici na Kantridi. Riječki nogometaši bez većih su problema upisali 22. prvenstvenu pobjedu. Rijeka je vrlo brzo preuzela konce u igri i nakon desetak minuta pritiska u 18. minuti stigao je i prvi gol. Ivan Tomečak sjurio se po desnoj strani i odigrao povratnu loptu. Anas Sharbini je natrčao i potegnuo, lopta se dvaput odbila i došla do Balaja koji ju je s deset metara pospremio u mrežu - 1:0.

U 22. minuti Balaj je bio neprecizan glavom, deset minuta kasnije Tomasov je pobjegao obrani i pucao preko grede. Drugi gol stigao je u 34. minuti. Sharbini je sjajno progirao Tomečaka u kaznenom prostoru kojega je s leđa pokosio Bralić. Sharbini je uzeo zalet i pri udarcu s bijele točke se okliznuo, ali lopta je završila u mreži - 2:0! Osijek u prvom poluvremenu nije ozbiljnije zaprijetio.

Navijači su se od Kantride za ovu sezonu oprostili uz pjesmu "Najdraža Rijeko"

Rijeka je drugo poluvrijeme otvorila lijepom minijaturom Balaja, ali završnica nije bila precizna. Osijek je u nekoliko navrata stigao pred kazneni prostor, ali bez prave prilike. Ako je postojala nada u povratak za goste, ona je nestala kada je Slavko Bralić u 60. minuti srušio Vedrana Jugovića na centru i zaradio drugi žuti karton.

Treći gol Rijeke stigao je u 66. minuti. Jugović je proigrao Sharbinija u kaznenom prostoru. Vratar Osijeka je istrčao, a Sharbini uspio prebaciti loptu za Tomasova koji ju je gurnuo u prazan gol - 3:0. Rijeka je do kraja utakmice imala još nekoliko prilika. Mikulić je obranio pokušaj Ajayija, dok je Balaj s 18 metara zatresao gredu. Navijači su se od Kantride za ovu sezonu oprostili uz pjesmu "Najdraža Rijeko".

Rijeka – Osijek 3:0 (15)