Škola : 1. HNL pioniri : 7. kolo
Rijeka – Osijek 3:2, dva pogotka Buića
07.10.2018.

Stariji pioniri Rijeke pobijedili su Osijek 3:2 u utakmici sedmog kola Prve HNL. Rijeka je stigla do pete pobjede ove sezone zadržavši priključak u vrhu ljestvice.

Bijeli su ponovo odigrali jednu čvrstu utakmicu slomivši otpor gostiju golovima iz prekida.

Rijeka je povela u završnici prvog poluvremena. U 33. minuti Buljanović je izveo korner, Buić je bio najviši i poentirao - 1:0.

Drugi gol stigao je u 46. minuti. Buljanović je prošao po lijevoj strani, pokušao je pronaći Gajzlera u kaznenom prostoru, lopta se odbila i završila u mrežu Osijeka.

Osijek je uzvratio u 49. minuti. Verhas je ovoga puta bio najviši pogodio za - 2:1.

Rijeka je povećala prednost u 64. minuti, nakon novog kornera Buljanovića, ponovo je Buić bio najviši i još jednom poentirao - 3:1.

Osijek je u posljednjim uspio smanjiti. U posljednjim trenucima utakmice Osijek je pritisnuo i kod prekida svi igrači krenuli su u kazneni prostor Rijeke. Nakon ubačaj i gužve, Manestar je pokušao ispucati loptu, ali onda je pogodila vratara Tanjića i nes(p)retno završila u mreži Rijeke - 3:2.