Rijeka – Osijek: Wiko nagrađuje vjerne navijače
20.04.2018.

Wiko i Hrvatski nogometni klub Rijeka pozivaju te da proširiš svoj pogled ove subote!

Pridruži nam se na utakmici protiv Osijeka u subotu 21. travnja u 19 sati i možeš postati sretan vlasnik Wiko View pametnog telefona!

Ako bude izvučen broj tvoje pretplate i odgovoriš točno na pitanje na letku kojeg će dijeliti Wiko hostese (iz kojeg francuskog grada dolazi Wiko?) mobitel je tvoj.

Wiko Mobile, ponosni sponzor HNK Rijeka, svojim Game changer pristupom, uvijek želi podržati najbolje i najhrabrije u onome što čine! Zato ove godine bodri Rijeku  i pratimo ih na putu uspjeha.

Kao posebnu pogodnost svi članovi kluba imaju 10 posto popusta na kompletan asortiman WIKO proizvoda i to neovisno o načinu plaćanja na svim Mobilcentar-Vip prodajnim mjestima. Prilikom kupnje uređaja, članovi moraju predočiti važeću člansku i osobnu iskaznicu.