Škola : 1. HNL pioniri : 14. kolo
Rijeka pobijedila Istru uz hat-trick Borne Bilobrka
22.11.2015.

Pioniri Rijeke pobijedili su Istru 1961 3:0 u utakmici 14. kola Prve HNL. Riječki nogometaši odigrali su odličnu utakmicu, te su se dobro snašli iako su u trećoj minuti ostali bez vratara Marka Šuška koji je zaradio crveni karton nakon što je zaustavio gostujućeg napadača u izglednoj prilici za postizanje pogotka.

Rijeka se odlično snašla, u 11. minuti Belančić je srušen u kaznenom prostoru. Antanasković je najglasnije prigovarao te zaradio crveni karton.  Bilobrk je bio siguran s bijele točke - 0:1.

Rijeka je nastavila u istom ritmu. U 20. minuti Tin Jurica odlično je izveo slobodan udarac, ali vratar Istre 1961 još je bolje reagirao. Bilobrk je bio najbrži i glavom je pospremio loptu u mrežu - 0:2.

Bilobrk je utakmicu zaključio golom u 33. minuti kada je lijepo primio loptu i pogodio kut gola - 0:3.