Škola : 1. HNL kadeti : 18. kolo
Rijeka pobijedila Osijek i preskočila ga na ljestvici
13.03.2016.

Kadeti Rijeke pobijedili su Osijek 4:0 u utakmici 18. kola Prve HNL preskočivši ga ujedno na ljestvici. Izabranici Damira Jagačića bez većih problema su stigli do tri boda od prve minute kontroliravši igru.

Rijeka je povela u 24. minuti. Mioč je primio loptu na prsa, prošao kraj Dubravca i prebacio vratara - 1:0. Bila je to potvrda dobre igre riječke momčadi, a novi gol stigao je u 34. minuti. Ivančević je ubacio s desnog boka, a Črnko je ostao sam na osam metara i poentirao glavom - 2:0.

Rijeka je i na otvaranju drugog dijela bila bolja. Nakon kornera Flego je ostao sam na nekoliko metara od gola, ali udarac je otišao pored vratnice.

U 47. minuti nova prilika za Rijeku. Lepinjica je izbacio Flegu koji je izbio sam pred vratara Osijeka koji je izašao kao pobjednik.

Treći gol stigao je u 54. minuti. Lepinjica je sjajno proigrao Črnka koji je pobjegao obrani i Šinko ga je srušio - penal za Rijeku. Dunić je bio siguran - 3:0.

Rijeka je uvjerljivu pobjedu potvrdila u 75. minuti, Mitrović je zaobišao vratara i postavio konačan rezultat - 4:0.

Rijeka – Osijek 4:0 (17)