Škola : 1. HNL pioniri : 26. kolo
Rijeka pobijedila Sesvete i zaključila prvenstvo na četvrtom mjestu
25.05.2019.

Stariji pioniri Rijeke pobijedili su Sesvete 3:2 u utakmici 26. kola Prve HNL. Rijeka je sezonu zaključila pobjedom u zanimljivom ogledu, te osvojila četvrto mjesto.

Sesvete su povele u sedmoj minuti, Miškić je pogodio mrežu s pet metara nakon ubačaja Gucića - 0:1.

Šest minuta kasnije gosti su ponovo imali priliku, Miškić se našao sam pred golom, ali vratar Perić zaustavio je udarac.

I onda je Rijeka izjednačila u 25. minuti. Bogdanović je primio jednu dugu loptu iza leđa Košutića i poentirao - 1:1.

Ipak, gosti su ponovo poveli u 31. minuti. Djevelekaj je krenuo solo prodor, na 18 metara odlučio se na udarac i pogodio sam kut - 1:2.

Rijeka se nije predavala, u 50. minuti vratar Močibob obranio je udarce glavom Bossija i Bogdanovića iz neposredne blizine.

Gol je stigao u 57. minuti. Nakon kornera, Buić je primio loptu na drugoj vratnici i pucao iskosa, lopta se odbila od braniča i završila u mreži - 2:2.

Rijeka je zaključila preokret u 67. minuti. Buić je uz rub igrališta prošao dvojicu igrača i pronašao Kamaulija koji je poslao loptu u praznu mrežu - 3:2.

Rijeka – Sesvete 3:2 (21)