Škola : 1. HNL juniori : 6. kolo
Rijeka pobjedom protiv Zadra zaključila polusezonu
25.11.2015.

Juniori Rijeke uvjerljivom pobjedom protiv Zadra (5:0) u zaostaloj utakmici 6. skola Prve HNL okončali su prvi dio prvenstva. Riječki sastav ovoga puta istrčao je na travnjak Stadiona Robert Komen ojačan za nekoliko juniora koji ove sezone uglavnom nose dres Rijeke II i pomak u igri vrlo brzo je bio očit.

Rijeka je povela u 31. minuti golom Marka Šarića, dok je na 2:0 povisio Matko Budan. Treći gol stigao je u režiji Antonija Belobrajdića u 59. minuti, a četvrti pogodak na utakmici u 63. minuti postigao je Andrija Tomljanović. Konačnih 5:0 i točku na "i" postavio je Marin Turkalj.

Juniori Rijeke prvi dio sezone tako su okončali s 12 bodova iz 11 utakmica upisavši tri pobjede, tri remija i pet poraza.