Škola : 1. OL pioniri : 10. kolo
Rijeka – Pomorac 2:1, Kovačević pogodio pobjedu
08.11.2016.

Stariji pioniri Rijeke pobijedili su Pomorac 2:1 u 10. kolu Prve omladinske lige. Tvrda utakmica u kojoj nije nedostajalo trke, zalaganja i borbenosti otišla je na stranu Rijeke koja je uspjela preokrenuti rezultat.

Trenutak odluke dogodio se u 31. minuti utakmice kada je Kovačević prošao po lijevoj strani, ušao u kazneni prostor i pogodio neobranjivo u suprotni kut za 2:1.

Na samom početku utakmice, već u 6. minuti, Mitrović je doveo Pomorac u vodstvo. Riječani su se tada probudili i pokazali karakter.

Najprije je Rukavina nakon ubačaja u 25. minuti pogodio za izjednačenje rezultata, da bi Kovačević donio pobjedu i sva tri boda.