Škola : 1. NS Rijeka - pioniri : 20. kolo
Rijeka – Pomorac 2:2
23.04.2018.

Stariji pioniri Rijeke remizirali su protiv Pomorca (2:2), vodeće momčadi lige, u utakmici 20. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.

Nogometašima Rijeke pripalo je prvo poluvrijeme dio drugog, da bi im u sudačkoj nadoknadi izmakla pobjeda.

Rijeka je od samog početka visoko pritisnula obranu Pomorca što je rezultiralo ranim pogotkom. U šestoj minuti Rebić je poslao loptu u vlastitu mrežu za 1:0 vodstvo Rijeke.

Na 2:0 povisio je Katinić u 22. minuti, lijepim udarcem sa šesnaest metara svladao je vratara Perića.

U drugom dijelu Pomorac je došao do boda. Najprije se Tomljanović u 51. minuti najbolje snašao u kaznenom prostoru nakon jedne duge lopte i smanjio na 2:1.

Konačan rezultat postavio je Krstelj u sudačkoj nadoknadi. Novu gužvu u šesnaestercu Rijeke iskoristio je Krstelj i pogodio za 2:2.