Škola : 1. OL mlađi pioniri II : 6. kolo
Rijeka – Primorac 6:1
16.10.2017.

Mlađi pioniri Rijeke (2006. godište) pobijedili su Primorac 6:1 u utakmici šesto kola Prve županijske omladinske lige.

Rijeka je nastavila stopostotan učinak upisavši šestu pobjedu, te još mora odraditi zaostalu utakmicu protiv Borca.

Primorac je iznenadio i poveo golom Čabrijana u 19. minuti. Rijeka je uspjela izjednačiti pred kraj prvog poluvremena kada je precizan bio Rožajac (26'), a isti igrač u 37. minuti donio je vodstvo bijelima.

Nakon toga nije bilo povratka za goste, a utakmicu je dvama pogocima zaključio Karlo Hrastovčak.