Rijeka reprezentativaca
21.08.2015.

Hrvatski nogometni klub Rijeka u reprezentacijama od U-14 do seniorske trenutno ima 29 igrača. Gotovo svakodnevno na klupsku adresu stižu reprezentativni pozivi za nogometaše Rijeke u raznim uzrastima, a posljednji su stigli na adresu Ivana Nevistića i Darija Vizingera koji će s reprezentacijom U-18 nastupiti na Suwon Continental Cup Internationa Youth Football Tournamentu gdje će odmjeriti snage s Brazilom, Korejom i Nigerijom što će biti posljednja provjera uoči Svjetskog prvenstva.

U raznim reprezentacijama tako se nalaze Moris Valinčić, Luka Floridan, Filip Braut, Edi Ajanović (U-14), Borna Bilobrk, Marin Belančić, Tin Jurica, Marko Putnik, Rocco Ćoza (U-15), Igor Nikšić (U-16), Matej Šantek, Franko Kovačević, Sebastian Kovač Birkaš (U-17), Ivan Nevistić, Dario Vizinger (U-18), Ivan Lucić, Matko Budan (U-19), Josip Radošević, Frane Ikić (U-21), Ivan Vargić, Marko Lešković, Anas Sharbini, Ivan Tomečak (Hrvatska), Stefan Ristovski (Makedonija), Bekim Balaj, Odise Roshi (Albanija), Marko Vešović (Crna Gora), Roman Bezjak i Miral Samardžić (Slovenija).

Poziv u reprezentaciju U-21 dobio je Josip Radošević (Frane Ikić dobio je pretpoziv) za utakmice kvalifikacija za Europsko prvenstvo U-21 koje selekcija pod vodstvom Nenada Gračana igra protiv Gruzije i Estonije.

Broj riječkih reprezentativaca tako se popeo na 29 računamo li i seniorske reprezentativce s akcija u lipnju. To su Moris Valinčić, Luka Floridan, Filip Braut, Edi Ajanović (U-14), Borna Bilobrk, Marin Belančić, Tin Jurica, Marko Putnik, Rocco Ćoza (U-15), Igor Nikšić (U-16), Matej Šantek, Franko Kovačević, Sebastian Kovač Birkaš (U-17), Ivan Nevistić, Dario Vizinger (U-18), Ivan Lucić, Matko Budan (U-19), Josip Radošević, Frane Ikić (U-21), Ivan Vargić, Marko Lešković, Anas Sharbini, Ivan Tomečak (Hrvatska), Stefan Ristovski (Makedonija), Bekim Balaj, Odise Roshi (Albanija), Marko Vešović (Crna Gora), Roman Bezjak i Miral Samardžić (Slovenija).