Škola : 1. HNL kadeti : 19. kolo
Rijeka – Sesvete 4:0
16.03.2016.

Kadeti Rijeke pobijedili su Sesvete 4:0 u utakmici 19. kola upisavši nova vrijedna tri boda u Prvoj ligi. Riječani su od prve minute demonstirali bolju igru na travnjaku što je u konačnici rezultiralo s četiri pogotka u mreži gostujućeg sastava.

Rijeka je povela u 33. minuti kada je Franko Kovačević pospremio loptu iza leđa vratara Herjavića - 1:0. Drugi gol stigao je u 40. minuti, Črnko je sjajno pogodio iz slobodnog udarca - 2:0.

Rijeka je s dobrom igrom nastavila i u drugom poluvremenu, Mitrović je u 68. minuti lijepo pogodio za 3:0. Točka na "i" stigla je dvije minute prije kraja utakmice.

Nakon brze akcije po desnoj strani Ivan Lepinjica je lijepo ubacio, a Flego poentirao udarcem glavom - 4:0.

Rijeka – Sesvete 4:0 (34)