Škola : 1. HNL pioniri : 10. kolo
Rijeka – Slaven Belupo 1:1
15.10.2017.

Pioniri Rijeke remizirali su protiv Slaven Belupa 1:1 u utakmici 10. kola Prve lige. Za podjelu bodova precizni su bili Simčić i Palčić.

Rijeku je u prednost doveo Simčić u 13. minuti. Dundović je srušen s leđa u kaznenom prostoru, a najstrožu kaznu sigurno je realizirao Simčić.

Za podjelu bodova pogodio je Palčić u 67. minuti. Nogometaš Slaven Belupa sjajno je s osamnaest metara potegnuo i poslao loptu u rašlje za 1:1.

Riječani mogu žaliti za pobjedom jer propustili su iskoristiti niz prilika. U nekoliko navrata neprecizni su bili Dundović, Frigan i Zuliani.

Jedna od najboljih prilika pripala je Dundoviću. Primio je dubinsku loptu, oslobodio se čuvara, izašao sam pred vratara i pucao pokraj gola.

Rijeka – Slaven Belupo 1:1 (14)