1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga
Rijeka – Slaven Belupo 1:1
28.02.2015.

Nogometaši Rijeke i Slaven Belupa podijelili su bodove odigravši 1:1 u utakmici 23. kola MAXtv Prve lige. Riječki nogometaši nadigrali su suparnika u svim segmentima,ali na kraju nisu uspjeli doći do tri boda. Rijeka je pritiskala cijelu utakmicu,ali na kraju nije bilo sreće u završnici. O svemu dovoljno govori podatak o 34 udaraca Rijeke na gol Slavena od čega 16 u okvir. Na drugoj strani Koprivničani su dvaput pucali na gol Rijeke i jednom zatresli mrežu.

Rijeka je odlično krenula u utakmicu pritisnuvši Slaven Belupo na njegovu polovicu. Koprivničani su rijetko prelazili centar,dok je Rijeka nizala šanse. Ipak,Koprivničani su poveli u 32. minuti. Marko Mirić odigrao je loptu u prostor za Petra Mišića. Vratar Rijeke Andrej Prskalo istrčao je s gola,Mišić je proigrao Ivana Parlova koji je loptu gurnuo u praznu mrežu - 0:1.

Rijeka je odmah uzvratila. Gosti se nisu stigli ni proveseliti,a Alex Fernandez je lijepim udarcem lijevom nogom s ruba kaznenog prostora dignuo Kantridu na noge - 1:1.

Riječki nogometaši dobro su krenuli i u drugo poluvrijeme,sjevali su pokušaji s ruba kaznenog prostora,a u 73. minuti Josip Mišić pogodio je vratnicu. Minutu kasnije Slaven je propustio svoju veliku priliku,Petar Mišić ostao je oči u oči s Prskalom,ali nije bio precizan.

Rijeka je još jednom pritisnula u samoj završnici,ali nije uspjela doći do gola vrijednog tri boda.

Izvještaj s live tekstualnog prijenosa Rijeka - Slaven Belupo 1:1