Škola : 1. HNL kadeti : 12. kolo
Rijeka – Slaven Belupo 1:2
19.11.2019.

Kadeti Rijeke poraženi su od Slaven Belupa (1:2) u utakmici 12. kola Prve HNL.

Bijeli su ovim porazom propustili priliku i dodatno se približiti Dinamu i Hajduku, vodećem dvojcu u ligi.

Rijeka je dobro otvorila utakmicu, u sedmoj minuti Golemac se našao u dobroj situaciji u gostujućem kaznenom prostoru, ali njegov udarac odlično je obranio vratar Slavena.

U 11. minuti gosti su poveli. Arambašić se zavukao iza leđan obrane Rijeke i matirao Frigana - 0:1. Ubrzo nakon gola i Bartolić se našao u dobroj situaciji, ali riječki braniči osujetili su opasnost.

Bijeli su napadali u prvom dijelu, ali bez konkretne ideje u samoj završnici. U 31. minuti Zuliani je ubacio u kazneni prostor, odbijena lopta došla je do Golemca, koji nije najbolje zahvatio loptu, a njegov udarac obranio je vratar Lovrić.

U 39. minuti Golemac je ubacio s lijeve strane, ali pokušaj Buljanovića otišao je pored gola.

Rijeka je krenula po remi u nastavku, ali hladan tuš stigao je na drugoj strani kada je Crnoja udvostručio prednost gostiju u 62. minuti (0:2).

Bijeli su do kraja utakmice uspjeli smanjiti preko Simčića (79'), ali bodovi su na kraju otišli put Koprivnice.

Rijeka – Slaven Belupo 1:2 (19)