Škola : 1. HNL juniori : 7. kolo
Rijeka – Slaven Belupo 2:1, Ivan Lepinjica donio pobjedu
15.10.2016.

Juniori Rijeke u utakmici 7. kola Prve HNL pobijedili su Slaven Belupo 2:1 i nanijeli mu prvi poraz u sezoni. Pobjedu Rijeci donio je Ivan Lepinjica u 62. minuti koji se najbolje snašao u gužvi nakon udarca iz kuta.

Utakmica je pružila puno trke, zalaganja i borbe s obje strane. Rijeka je bolje otvorila susret i u 8. minuti povela preko Vizingera - 1:0. Rezultat je mirovao do 28. minute  kada je nakon ubačaja iz slobodnog udarca Mladen Mihael sam na prvoj vratnici pogodio za izjednačenje - 1:1. Rijeka je mogla s prednosti otići na predah, ali udarac Dukađina zaustavila je vratnica.

Drugi dio donio je bolju igru Rijeke, kontrolirala je igru i bila opasnija. Osim pogotka Ivana Lepinjice, riječki nogometaši imali su još nekoliko dobrih prilika, ali rezultat je ostao nepromijenjen.

Rijeka se ovom pobjedom vratila na treće mjesto prvenstvene ljestvice iza vodećih Dinama i Lokomotive.

Rijeka – Slaven Belupo 2:1 (34)