Škola : 1. HNL pioniri : 15. kolo
Rijeka – Slaven Belupo 2:2
29.11.2015.

Pioniri Rijeke remizirali su protiv Slaven Belupa (2:2) u utakmici 15. kola Prve HNL. Bilo je to ujedno posljednje kolo u jesenskom dijelu, a Rijeka je stigla do sedmog remija. Gosti iz Koprivnice poveli su u 19. minuti. Svržnjak se oslobodio pratnje i uputio udarac. Lopta se odbila i promijenila  smjer na putu prema golu te završila u samom gornjem kutu - 0:1.

Rijeka se u igru vratila samo pet minuta kasnije. U 24. minuti nakon jednog ubačaja Marko Putnik je najviše skočio i glavom zakucao u mrežu - 1:1.

Rijeka je u prednost stigla u 45. minuti. Ajanović je uhvatio vratara na spavanju i s lijeve strane lijepo pogodio suprotni kut - 2:1.

Gosti iz Koprivnice na kraju su ipak izborili bod. Svržnjak se ponovo riješio pratnje na rubu kaznenog prostora i pogodio kut gola - 2:2.