Škola : 1. HNL kadeti : 15. kolo
Rijeka – Slaven Belupo 2:5
29.11.2015.

Kadeti Rijeke poraženi su od Slaven Belupa (2:5) u utakmici 15. kola Prve HNL. Riječki nogometaši od jesenskog dijela prvenstva oprostili su se tako porazom, a ključan trenutak dogodio se u posljednjoj minuti prvog poluvremena.

Naime, Rijeka je povela u 26. minuti kada je Matej Šantek, nakon duplog pasa, pogodio suparničku mrežu - 1:0.

I kada se činilo da će Rijeka na poluvrijeme otići s prednošću gosti su izjednačili. Mikulica je izgubio jednu loptu, Mladen se sjurio prema golu i vratar Majkić ga je srušio. Bila je to dvostruka šteta za Rijeku, penal za Slaven Belupo i crveni karton za Majkića. Zanjko je bio siguran s bijele točke.

Na otvaranju drugog dijela Ribić je povećao prednost gostiju, dok je u 60. minuti Zanjko ponovo bio siguran s bijele točke. Mladen je dobru igru okrunio golom u 68. minuti (1:4).

Jakov Mioč smanjio je u 70. minuti pospremivši jedan odbijanac u mrežu, a gosti su tri boda potvrdili golom Hajdinjaka u 73. minuti.