1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga : 26. kolo
Rijeka – Slaven Belupo: navijajte za bijele i osvojite vrijednu nagradu
01.04.2019.

Hrvatski nogometni klub Rijeka nastavlja nagrađivati svoje navijače, a protiv Slaven Belupa svi gledatelji na tribinama imat će ponovo priliku osvojiti vrijednu nagradu - dres najdražeg kluba.

Najsretniji gledatelj u utorak protiv Slavena osvojit će dres Rijeke, a svi vlasnici kompleta ulaznica koji, počevši od utakmice protiv Slaven Belupa (30. rujna, 2018.), budu prisutni na svakoj domaćoj utakmici ulaze u završni bubanj i imaju mogućnost osvojiti pretplatu za iduću sezonu na tribini po svojem izboru.

Dobitnika nagrade klub će kontaktirati prvi radni dan nakon utakmice i dogovoriti model preuzimanja nagrade.

Pravila nagradne možete pročitati u privitku

DOKUMENTI ZA PREUZIMANJE