Škola : Kup pioniri
Rijeka – Split 0:1
01.03.2017.

Pioniri Rijeke u srijedu su se minimalnim porazom od Splita 0:1 oprostili od daljnjeg natjecanja u Kupu. Rijeka je imala inicijativu i tražila pogodak cijele utakmice da bi mali pad koncentracije u posljednjim sekundama utakmice stajale su Rijeku poraza.

Zaprijetila je Rijeka odmah u uvodu preko Ajanovića, ali taj pokušaj je otišao pored gola.  Pred kraj prvog dijela Ajanović je proigrao Brauta koji je pronašao Žgombu u kaznenom prostoru čiji je udarac glavom otišao malo pokraj gola.

Najbliži pogotku bio je Hodža u 70. minuti. Švorinić je sjajno ubacio, a Hodža je udarcem glavom pogodio gredu. U nastavku akcije lopta se odbila do Brekala čiji je udarac s gol crte izbila obrana Splita.

I kada Rijeka nije iskoristila svoje prilike Split je postigao pogodak i odlučio utakmicu prije jedanaesteraca.

U 73. minuti Biuk je izveo slobodni udarac s nekih 25 metara, lopta se nezgodno odbila i završila iza leđa Rendića za veliko slavlje i pobjedu Splita.

Rijeka – Split 0:1 (17)