Škola : 1. HNL pioniri : 12. kolo
Rijeka – Split 2:0, Dundović i Frigan za pobjedu
29.10.2017.

Pioniri Rijeke pobijedili su Split 2:0 u susretu 12. kola Prve lige. Pobjedu Rijeke osigurali su Dundović i Ivan Frigan.

Rijeku je u vodstvo doveo Dundović u 39. minuti. Lazar je gurnuo loptu u prostor, Dundović izašao sam pred vratara i pogodio za 1:0.

Pobjedu je potvrdio Ivan Frigan u 55. minuti. Krenuo je s polovice igrališta, nanizao nekoliko protivničkih igrača i s ruba šesnaesterca, iskosa, pogodio u donji desni kut vratara Travnikara za 2:0.

Split je u nastavku pokušao zaprijetiti iz slobodnog udarca s osamnaest metra. Lopta je išla pod prečku, a Božičković je sjajno reagirao i obranio pokušaj.

Rijeka je zaprijetila odmah u idućem napadu. Rukavina je pucao, a Travnikar skrenuo loptu u gredu. Odbijanac je glavom pokušao pospremiti Golemac, ali Travnikar je još jednom bio spreman.

Rijeka – Split 2:0 (12)