Škola : 1. HNL kadeti : 12. kolo
Rijeka – Split 3:0, kadeti upisali osmu pobjedu
29.10.2017.

Kadeti Rijeke pobijedili su Split 3:0 u utakmici 12. kola Prve lige. Strijelci za Rijeku bili su Biškupović, Zrilić i Brekalo.

Rijeka je povela u 58. minuti. Liber je krenuo sa svoje polovice, nanizao nekoliko igrača i ušao u šesnaeterac kada je kratko produžio za Biškupovića koji je pogodio prazan gol za 1:0.

Zrilić je povećao prednost u 68. minuti. Biškupović je ubacio iz kornera, u šesnaestercu se najbolje snašao Zrilić i glavom pogodio - 2:0.

Konačan rezultat postavio je Brekalo u 78. minuti. Jelić je ubacio, Zrilić je ostao sam na drugoj vratnici i pucao. Vratar Bartulić odbio je do Brekala koji je pogodio za 3:0.

Riječani su imali još nekoliko dobrih prilika. U prvom dijelu je Biškupović pokušao sa ruba peterca iskosa, ali vratar je obranio.

U drugom dijelu Omerović se oslobodio čuvara i pucao, vratar Bartulić odbio do Ajanovićana, ali i njegov pokušaj je obranio vratar Splita.

Rijeka – Split 3:0 (17)