Škola : 1. HNL kadeti : 25. kolo
Rijeka – Split 4:1
13.04.2017.

Kadeti Rijeke slavili su protiv Splita 4:1 u susretu 25. kola Prve HNL. Rijeku je do pobjede predvodio Vuk dvama pogocima, a po jedan su dodali Petrović i Mitrović.

Rijeka je tražila pobjedu, stvarala prilike i na kraju zasluženo slavila. Na početno vodstvo čekalo se do sedme minute kada je Petrović zatresao mrežu - 1:0.

Sedam minuta kasnije, Split se vratio u utakmicu. Gadže je svladao Pandura za 1:1 i vratio stvari na početak.

Rijeka je dugo probijala splitski bedem, a onda u samo dvije minute riješila pitanje pobjednika.

Sudac je dva puta pokazao na bijelu točku, najprije u 66., a potom u 68. minuti. Oba puta odgovornost je preuzeo Vuk, sigurno pogodio i odveo Rijeku na 3:1.

U posljednjim minutama utakmice, Mitrović je pogodio za 4:1 i postavio konačan rezultat.

Rijeka – Split 4:1 (19)