Škola : ŽLM mlađi : 5. kolo
Rijeka – Stari grad 10:0
22.10.2016.

Mlađi morčići Rijeke (2007.) upisali su drugu pobjedu ove sezone u drugom nastupu svladavši Stari grad 10:0 u utakmici 5. kola Županijske lige. Nakon nekoliko odgođenih utakmica, izabranici Amira Hadžibeganovića dobili su priliku zaigrati protiv vršnjaka iz Starog grada.

Rijeka je dominirala od početka, ali osim pogotka Nike Lovrića nije uspjela probiti obranu Starog grada koji se srčano borio uz glasnu potporu s tribina. Ipak, kako je odmicalo poluvrijeme Rijeka je postajala sve opasnije, te je pogocima Jakova Šimetića i Marina Miškulina na odmor otišla s 3:0.

U nastavku je Rijeka nastavili nizati akcije, te je sa sedam novih pogodaka potvrdila pobjedu.

Rijeka – Stari grad 10:0 (37)