Škola : 1. HNL pioniri
Rijeka svladala Šibenik, Ajanović pogodio pobjedu
05.03.2017.

Stariji pioniri Rijeke u nedjeljnom su ogledu 19. kola Prve HNL slavili protiv Šibenika rezultatom 1:0.

Trenutak odluke dogodio se u devetoj minuti susreta kada se Ajanović najbolje snašao u gužvi u kaznenom prostoru i pogodio za 1:0 što je bilo dovoljno za pobjedu Riječana.

Utakmica je bila čvrsta, bez puno prilika i uglavnom se borba vodila na sredini terena.  Međutim, Rijeka je u dva navrata mogla povećati vodstvo.

Najprije u posljednjoj minuti prvog dijela kada je Floridan zaprijetio iz slobodnog udarca. Precizno je naciljao sa nekih 18 metara, a vratar Paić sjajnom je paradom spasio gol Šibenika.

Rijeka je blizu pogotka bila i u 68. minuti kada je dubinsku loptu prihvatio Jelić, ali pravovremenim izlaskom Paić je otklonio opasnost od svog gola.

Rijeka – Šibenik 1:0 (15)