Rijeka ugostila Tina Popovića, mladi navijač uživao u utakmici najdražeg kluba
11.09.2017.

Tino Popović u subotu bio je poseban gost HNK Rijeka na utakmici protiv Cibalije. Osmogodišnji  Tino je veliki navijač Rijeke, a to je najbolje dokazao kada je u posjetu Beogradu srpskom premijeru Aleksandru Vučiću na pitanje za koga navija  odgovorio - Rijeku!

Tino se nije pokolebao ni na nagovaranja da bi trebao navijati za neki drugi klub, a u subotu je bio poseban gost riječkog prvoligaša. Matej Jelić i Simon Sluga, te predsjednik Damir Mišković dočekali su Tina u predsjedničkom skyboxu uručivši mu dres s potpisima riječkih prvotimaca.

Ne treba previše isticati koliko je ova gesta značila malom navijaču, samo jednom od mnogih iz nove generacije koji će još dugo živjeti, disati i navijati za - Rijeku!

HNK Rijeka ugostio Tina Popovića (5)