Škola : 1. NS Rijeka - ml. pioniri : 10. kolo
Rijeka – Uljanik 0:1
10.11.2019.

Mlađi pioniri Rijeke poraženi su od Uljanika (0:1) u utakmici 10. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.

Bio je to prvi poraz bijelih ove sezone, pulski sastav predstavio se u dobrom izdanju i na kraju slavio.

Rijeka je u prvom poluvremenu imala jednu odličnu situaciju, ali udarac Ilijazija sa 16 metara nije završio u mreži. Gosti su na drugoj strani nakon jedne akcije po desnom boku pogodili vratnicu.

Uljanik je do pobjede stigao pogotkom u 40. minuti. Nakon jedne dubinske lopte, Jovanović je pobjegao obrani Rijeke i izašao sam pred riječki gol, te poentirao - 0:1.

Rijeka je kroz utakmicu dolazila pred suparnički kazneni prostor, ali nisu uspjeli ugroziti protivnička vrata.