Škola : 1. NS Rijeka - ml. pioniri : 4. kolo
Rijeka – Uljanik 4:0
26.09.2020.

Mlađi pioniri Rijeke pobijedili su Uljanik 4:0 u utakmici četvrtog kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.

Bijeli su stigli do četvrte pobjede u zanimljivom ogledu odigranom na stadionu Robert Komen.

Rijeka je povela u 16. minuti.  Polić je ubacio s lijeve strane, Žakula primio i iz okreta pogodio, uz malu pomoć protivničkog igrača -  1:0.

Rijeka je udvostručila prednost u 25. minuti. Slaviček je odigrao dubinsku loptu za Cvitanovića. Brži je bio Vukadinović, ali je u namjeri da vrati loptu svom vrataru gurnuo loptu u mrežu - 2:0.

U 44. minuti udarac Starčića sa 16 metara obranio je vratar Uljanika, a odbijenu loptu glavom je u mrežu proslijedio Žakula.

Konačan rezultat u 51. minuti postavio je Grulović. Cvitanović je s centra išao oči u oči s vratarom, pogodio stativu, a odbijenu loptu u gol je ubacio Grulović - 4:0.

I Uljanik je imao dobre situacije, od kojih je najbolja bila kada je Jovanović lijepo prošao po lijevoj strani i iskosa pogodio stativu.