Rijeka – Vojvodina 6:1 – sažetak utakmice
17.06.2016.

Kadeti Rijeke (1999. godište) pobijedili su Vojvodinu 6:1 u utakmici 2. kola skupine B na turniru "Igraj fudbal, živi život" što se održava u Sarajevu. Izabranici Damira Jagačića do prve pobjede stigli su sjajnim preokretom u nastavku utakmicu.

Naime, Vojvodina je povela preko Vemića, da bi Mikulica izjednačio i s rezultatom 1:1 se otišlo na poluvrijeme.

Rijeka je sjajno ušla u nastavak, a prvo ime drugog poluvremena bio je Sebastian Kovač Birkaš koji je postigao hat-trick, a prekrasnim pogotkom istaknuo se i Čeliković, dok je jedan pogodak postigao i Vlizlo.

Rijeka u subotu igra posljednju utakmicu u skupini B protiv Budućnosti od 13 sati.

Rijeka – Vojvodina 6:1 (8)
Rijeka – Vojvodina 6:1