Škola : 1. HNL kadeti : 30. kolo
Rijeka – Zagreb 3:2, Mitrović pogodio pobjedu u nadoknadi i potvrdio treće mjesto
17.05.2017.

Kadeti Rijeke slavili su protiv Zagreba u 30. kolu Prve HNL, ujedno i posljednjem ove sezone. Rijeka je do slavlja stiglav pogotkom u posljednjim trenucima utakmice za 3:2. Rijeka je ovom pobjedom potvrdila treće mjesto na kraju sezone.

U sudačkoj nadoknadi Mitrović je primio odbijanac i pogodio za pobjedu Rijeke 3:2.

Rijeka je povela u ranoj fazi utakmice. U 12. minuti, nakon ubačaja s desne strane, na drugoj je vratnici glavom pospremio loptu u mrežu Dedić za 1:0.

Samo dvije minute kasnije, Dedić i Biškupović izigrali su obranu Zagreba i izbacili Mohorovičića u priliku koji je situaciju jedan na jedan pretvorio u vodstvo Rijeke - 2:0.

Zagreb je u 29. minuti smanjio preko Meglića nakon ubačaja iz kuta - 2:1.  Zagreb je imao još jednu dobru priliku, ali je Šušak sjajnom reakcijom spasio mrežu.

U drugi dio bolje je ušao Zagreb. Preuzeo je inicijativu i u 65. minuti gosti su došli do izjednačenja.
Nakon akcije po desnoj strani, nakon nekoliko odbijanaca, loptu je prihvatio Regvar i s trinaest metara pogodio donji lijevi kut za 2:2.

Nekoliko minuta kasnije sijevnula je kontra Zagreba, ali Šušak je spriječio preokret Zagreba. Rijeka je u drugom dijelu imala još jednu sjajnu priliku, ali udarac Petrovića obranio je Bruči.