Škola : 1. OL mlađi pioniri II
Rijeka – Zamet 3:0
28.04.2017.

Mlađi pioniri Rijeke slavili su protiv Zameta 3:0 u derbiju 16. kola Prve omladinske lige. Do pobjede su ih predvodili dvostruki strijelac Bradarić i Srdoč.

Rijeka je bila bolji protivnik, kontrolirala igru, stvorila više prilika i na kraju zasluženo slavila.
Zamet je pružao dobar otpor sve do 22.minute kada je Srdoč otključao njihovu mrežu i pogodio za 1:0.

Na novi pogodak se čekalo do 36. minute kada je Bradarić pospremio loptu u mrežu pored nemoćnog Vukelića za 2:0.

Konačan rezultat postavio je Bradarić u 54. minuti. Nakon lošeg ispucavanja Vukelića, Murica je osvojio loptu, proslijedio za Bradarića koji je iskoristio situaciju jedan na jedan i postigao svoj drugi pogodak na utakmici za 3:0.